Levné Lednice, slevy

Lednice je většinou prvním spotřebičem, který si do domácnosti pořizujete. A protože je pořizovací cena lednice nemalá, je dobré mít při jejím výběru dostatek potřebných informací...


Jak vybrat lednici

Vestavné či volně stojící ledničky - spotřebiče, jako například levné lednice, jsou nabízeny v provedení volně stojícím či určeném k vestavění. Výběr požadovaného provedení závisí především na dispozicích Vaší kuchyně a na Vašich požadavcích. Výhodou volně stojící lednice je především její variabilita - kdykoliv tuto lednici můžete přemístit na jiné požadované místo. Výhodou vestavných lednic je pak diskrétní zabudování do kuchyňské linky a celková kompaktnost s interiérem.

S mrazákem či bez mrazáku - v dnešní době je nejžádanější formou právě chladnička kombinovaná s mrazničkou. Kompaktní zpracování Vám ušetří protor a uštří práci - chlazení i mrazení máte vždy po ruce na společném místě. Pro opačnou variantu - tedy samostatnou lednici bez mrazáku se rozhodují především zákazníci, kteří vyžadují maximální úsporu prostoru - například pro malé byty, chaty apod.

Úsporné kategorie A+, A++, A - spotřeba energie je v dnešní době přísně definovaná vyhláškami a normami. Proto je téměř jedno, zda zakoupíte spotřebič třídy A+ či A++. Ve výsledku bude totiž celková spotřeba téměř stejná. Je však potřeba dbát na jiný důležitý faktor - umístění lednice. Podukud totiž bude chladnička umístěna špatně - například na ni bude svítit slunce nebo působit jiný zdroj tepla, naklády na chlazení se enormě zvýši a to u jakékoliv úspornostní třídy.

Bílá či nerezová barva - pokud jste se rozhodli pro klasickou - bílou barvu lednice, není co řešit. Pokud však uvažujete o moderním nerezovém vzhledu, měli byste rozlišovat dva základní typy - inbox a nerez. Inboxový povrch je broušeným povrchem, na kterém se nezanechávají otisky prstů. Nerezový povrch je zase o něco zajímavější, ovšem na tom otisky prstů zůstávají.

-53%
Lednice BEKO
slevy až 53%
-45%
Lednice CANDY
slevy až 45%
-36%
Lednice BOSCH
slevy až 36%
-35%
Lednice ELEKTROLUX
slevy až 35%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.