Levné konvice (varné)

Rychlovarné konvice jsou dnes již samozřejmým vybavením každé kuchyně. Z varných konvic se stal v průběhu času nepostradatelný kuchňský pomocník, bez kterého si svůj život již nedokážeme představit.


Jak vybrat rychlovarnou konvici

Výběr rychlovarné konvice není příliš obtížný a zvládne jej skutečně každý. Nabízené produkty jsou vetšinou s malými obměnami téměř totožné, neboť u rychlovarných konvic je jedinou požadovanou funkcí ohřátí vody. Samotné vyrné konvice se tak nějčastěji rozdělují do dvou základních kategorií, ve kterých jsou obsaženy všechny produkty z nabídky konvic. Tím prvním jsou konvice o varném objemu do 1,5 litru, druhou pak rychlovarné konvice o objemu nad 1,5 litru.

Náš tip: hledáte rychlovarné konvice za akční ceny? Vyzkoušejte portál TopSpotrebice.cz.

Nejčastějším materiálem, ze kterého jsou vyrobena těla rychlovarných konvic, jsou nerez a keramika, která je však používána zřídka a konvice z tohoto materiálu jsou o několik set korun dražší než klasické, tj. nerezové. Při výběru lze také narazit, kromě klasických konvic do kuchyně, také na konvice o malém objemu a odolnou vnější konstrukcí. Tyto konvice jsou využívány především pro cestování či outdoor.

Konvice ETA
slevy až 10%
Konvice KENWOOD
slevy až 10%
-35%
Konvice BOSCH
slevy až 35%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.