BEKO levné spotřebiče

Spotřebiče značky BEKO jsou dostupné ve více než 100 zemích světa a každé dvě vteřiny se prodá jeden produkt od tohoto výrobce. Značka BEKO je svými parametry určena především pro evropské trhy.

Na českém trhu působí značka BEKO od roku 2005 - primární prodej společnosti tvoří především volně stojící a vestavné bílé zboží. Velkou filozofíí celé značky je především úspornost a to ve všech směrech. O tom, že se BEKO této zásady drží svědčí mnohá ocenění, například stříbrná soška Trusted Brand - označovaná jako ocenění za výrobek roku v kategorii velkých domácích spotřebičů. Dalším významným oceněním pro společnost BEKO bylo například udělení prestižní evropské ceny PLUS X v kategorii Ekologie.

Mezi spotřebiče BEKO patří například produkty volně stojící - Chladničky, ledničky, mrazničky, pračky, myčky, sušičky či trouby a sporáky. V kategorii vestavných spotřebičů pak například chladničky, mrazničky, pračky, myčky či odsávače par.

Společnost BEKO klade velký důraz na jednoduchost a funkčnost nabízeného zboží. U BEKA si uvědomují hektičnost dnešní doby a proto své produkty navrhují tak, aby svým majitelům skutečně ulehčovaly každodenní život. Dalším významným parametrem zboží BEKO je bezporuchovost či lepší organizace času, než je tomu u jiných výrobců. Dalším významným bunusem, který získají majitelé produktů této značky je vysoká spolehlivost zboží, kterou společnost BEOK dokonce dokazuje pětiletou záruční lhůtou! Velkou výhodou jsou také poprodejní servisní střediska.

Dalším faktorem, který zajisté oceníte, je vzhled produktové nabídky spotřebičů BEKO. Nový vzhled nové řady výrobků BEKO vznikl kombinací syntézy ostrých a měkkých linií a charakteristických rysů. Spotřebiče Beko.cz mají nejenom moderní vzhled, ale jsou i ergonomické a přizpůsobivé každému prostoru. To umožní jeho majitelům sladit nově zakoupené spotřebiče s aktuálně zařízenou kuchyní či koupelnou.

Oficiální web společnosti Beko - www.bekosa.cz

-53%
Lednice BEKO
slevy až 53%
-45%
Pračka BEKO
slevy až 45%
Sušička BEKO
slevy až 25%
-33%
Myčka nádobí BEKO
slevy až 33%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.