BOSCH levné spotřebiče

Spotřebiče značky Bosch nabízí zákazníkům své služby již více než 125 let. Je logické, že vše, co se skrývá pod brandem Bosch, prošlo za tu dobu obrovským vývojem. Ovšem, podstata zůstala stejná - cílem společnosti Bosch je výroba maximálně použitelných a uživatelsky jednoduchých spotřebičů, které své uživatele zaujmou. A k tomu přidávají, tak jak je u těchto korporací zvykem, záruku ekologičnosti a příslib pomoci s environmentální politikou.

I přes široké spektrum zájmů, jimž se v Bosch každý den věnují, zůstává prioritou kuchyně. K tomuto směřoval Bosch od svého počátku, kdy R. Bosch založil ve Stuttgartu Dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. Položil tak základy toho, z čeho se později stal přední světový dodavatel v oblasti technologií a služeb - především ale právě kuchyňských spotřebičů.

Společnost Bosch působí prostřednictvím více než 300 dceřiných a regionálních společností ve více než 60 zemích a zaměstnává na 280 000 lidí po celém světě. Mezinárodní síť prodejních společností a partnerů zahrnující přibližně 150 zemích se stará o to, aby výrobky a služby společnosti byly i nadále důležitou součástí rozvíjejících se trhů.

Základní nabídku spotřebičů značky Bosch tvoří produkty širokého spektra, do kterého patří například vaření, chlazení, praní a sušení, mytí nádobí a malé spotřebiče. Konkrétně tedy do produktové nabídky spotřebičů Bosch řadíme sporáky, trouby, varné desky, odsavače, chladničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, roboty, kávovary nebo také vysavače či žehličky.

Oficiální web společnosti Bosch cz - www.bosch-home.com/cz/

-42%
Pračka BOSCH
slevy až 42%
-36%
Lednice BOSCH
slevy až 36%
-35%
Konvice BOSCH
slevy až 35%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.