CANDY levné spotřebiče

Spotřebiče Candy se stávají stále více populárnějšími pomocníky pro domácnost. V produktové nabídce Candy naleznete jak spotřebiče volně stojící (jako například pračky, myčky, sušičky či lednice) tak i spotřebiče vestavné (zboží, určení pro zabudování).

Počátky společnosti CANDY sahají až do roku 1945, kdy v italeské Monze spatřil světlo světa historicky první produkt Candy - Model 50. Od těch dob prošla společnost obrovitým vývojovým procesem, jehož součástí byl ostatně také vstup na tuzemský trh v roce 2000. Souběžně s tím vybudovala společnost CANDY v ČESKÉ REPUBLICE také svůj výrobní závod (v němž jsou realizovány mrazničky a chladničky), díky kterému může Candy nabízet produkty made in Czech Republic!

Velkou předností společnosti Candy je kromě dlouholeté tradici také šetrnost k životnímu prostředí. Významnými technologickými počiny značky Candy jsou například systémy GrandO Evo (praní při 20 stupních se stejným výsledkem, jako u praní při 40 stupních), Mix Power System (voda a prací prostředek jsou načerpány do speciální jednotky, ze které následně vysokým tlakem vychází vysoce koncentrovaný roztok - tím je zajištěno, že se prací prostředek dostane až do hloubky vláken prádla a tím odstraní veškeré nečistoty)

Základní nabídku spotřebičů značky Candy tvoří produkty na praní, chlazení, vaření a vysavače. Konkrétně tedy do produktové nabídky spotřebičů Candy řadíme toto zboží - chladničky, mrazničky, vinotéky, pračky, sušičky, myčky, sporáky, mikrovlnné trouby a v neposlední čadě vysavače.

Oficiální web společnosti Candy - www.candy-hoover.cz

-55%
Pračka CANDY
slevy až 55%
-45%
Lednice CANDY
slevy až 45%
-35%
Myčka CANDY
slevy až 35%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.