Electrolux levné spotřebiče

Společnost Electrolux je světovým lídrem v oblasti domácích spotřebičů a spotřebičů pro profesionální použití, každoročně prodávající více než 40 milionů produktů spotřebitelům v 150 zemích.

Velkou předností společnosti Electrolux je její zaměření na inovaci. Spotřebiče od této společnosti se proto mohou pyšnit promyšleným návrhem, při kterém se klade důraz v první řadě na potřeby zákazníka. Mezi spotřebiče od společnosti Elektrolux patří například lednice, myčky nádobí, pračky, vysavače či sporáky, známé pod značkami Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka a Frigidaire.

Synonymem pro produkty od Electrolux je také chytrý design, který pramení z tradic skandinávského designu, kde je cílem vyvíjet a používat pohledy spotřebitelů ve všech aspektech styku se spotřebičem. Konkrétně se jedná o funkčnost, použitelnost, dojem a pocit na dotek, vizuální design a celkový dojem uživatele. Produkty Electrolux jsou navrženy tak, aby v zákaznících vzbuzovaly emoce a touhu a zároveň tak, aby spotřebič byl praktický, použitelný a jednoduchý. Totou jsou základní prvky filozofie společnosti.

Neposledním přívlastkem pro společnost Electrolux je také snaha, aby její produkty, služba a výroba přispívaly k udržitelnému rozvoji. Proto je u spotřebičů electrolux tolik dbáno na snižování nepříznivých vlivů na životní prostředí v průběhu celého řivotního cyklu spotřebiče. Za svůj proaktivní přístup k environmentální legislativě byla skupina Electolux Group oceněna Evropskou unií za tvalou snahu o zvyšování energetické úspornosti.

Oficiální web společnosti Electrolux - www.electrolux.cz

Další produkty

-37%
Pračka ELEKTROLUX
slevy až 37%
-35%
Lednice ELEKTROLUX
slevy až 35%
-36%
Myčka ELEKTROLUX
slevy až 36%
-39%
Sušička ELECTROLUX
slevy až 39%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.