ETA levné spotřebiče

Spotřebiče Eta již nejsou pouze synonymem pro vysavače a žehličky. V posledních letech tato tuzemská společnost výrazně rozšířila svůj tradiční sortiment o mnoho nových užitečných produktů. A to jak mezi vysavači, tak i například v oblasti péče o tělo a krásu.

Eta působí na českém trhu již přes 65 let (vznik datován k 1.1.1943) a za tuto dobu se stala jedním z nejvýznamějších českých značek v sortimentu domácího elektra. Sílu této české společnosti může demonstrovat fakt, že každá tuzemská domácnost vlastní minimálně jeden produkt této značky (průzkum společnosti ETA, r.2010). Znalost brandu je téměř neuvěřitelných 96 procentních bodů.

Sortiment produktů společnosti ETA se dělí do čtyř základních kategorií - domov, krása, péče o tělo a kuchyně. Tyto kategorie intuitivně naznačují, na jaké spotřebiče se ve společnosti ETA specializují. Sekce domov například obsahuje vysavače (sáčkové, bezsáčkové aj.) a žehličky. Kategorie Beauty čítá kulmy, žehličky na vlasy a fény. Třetí zmíněná kategorie - péče o tělo - obsahuje ostatní drobnou elektrotechniku jako osobní váhy či zastřihovače chlupů. Poslední kategorie Kuchyně je pak tradiční parketou tuzemské společnosti ETA. Obsahuje totiž je charakteristické produkty jako domácí pekárny, konvice, kráječe, grily, šlehače, kávovary, vařiče a nebo například celý sortiment nádobí a drobného kuchyňského příslušenství.

Ekologický přístup v dnešní době není jen módní záležitostí, ale nenahraditelným prvkem v ochraně životního prostředí. Společnost ETA se tak rozhodla zařadit mezi firmy, které si důležitost takového jednání uvědomují a aktivně pro to něco dělají.

Oficiální web společnosti Eta - www.eta.cz

Vysavač ETA
slevy až 10%
Konvice ETA
slevy až 10%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.