KENWOOD levné spotřebiče

Produkty Kenwood nepatří mezi klasickou nabídku výrobců, jejichž snahou je obsáhnout co možná největší oblast elektrospotřebičů a elektroniky. Kenwood se specializuje pouze na specifický sortiment, v jehož odvětví je ale asbsotutní špičkou.

Kenwood působí na trhu spotřební elektroniky již více než 50 let, konkrétně od roku 1947, kdy byla společnost založena. Od samého počátku se Kenwod specializuje na kuchyňské spotřebiče, jakou jsou například kuchyňské roboty, kuchyňské mixéry, varné konvice, mlýnky na maso, toastery, odšťavňovače, lisy na ovoce, kávovary a v nespolsední řadě také espressa.

Specializace Kenwoodu neublížila. Naopak. Úzká produktová nabídka si, jak říkají lidé v této společnosti, zasloužila individuální péči o každý z produktů. A je to znát. Kenwood posouvá hranice použitelnosti a propracovanosti o další stupeň a vytváří tak nejen klasické spotřebiče do kuchyně, ale především skutečné pomocníky pro každou domácnost, které vám usnadní práci.

Základními principy při vovoji nových produktů je kromě použitelnosti a praktičnosti také unikátní design produktů. Svou nadčasovostí zaujímá generace již přes padesát let. V návrhářském centru Kenwoodu vyvíjí na základě principu ProduktLine, který spojuje produktovou nabídku napříč všemi výrobky a spotřebiči.

Oficiální web společnosti Kenwood - www.kenwoodworld.com

Další produkty

Pekárna KENWOOD
slevy až 25%
Konvice KENWOOD
slevy až 10%

 

 

Aktuální slevy na Váš email!
Přihlaste se pro odběr našeho slevového newsletteru.